Personal 4-6


Anna Franck

Mentor 9A, spanska
anna.franck@vastbergaskolan.se

Birgitta Wallroth Kramer

Klasslärare 6C
birgitta.wallroth-kramer@vastbergaskolan.se

Björn Jönsson

Mentor 7C, svenska, spanska
bjorn.jonsson@vastbergaskolan.se

Cornelia Södergren

Föräldraledig
cornelia.sodergren@vastbergaskolan.se

Elin Örnebring

Speciallärare i matematik
elin.ornebring@vastbergaskolan.se

Gabriella Örün

Resurs 5A
gabriella.orun@vastbergaskolan.se

Gunilla Fogström

Studion - mellanstadiet
gunilla.fogstrom@vastbergaskolan.se

Ing-Marie ”Ia” Berander

Speciallärare årskurs 4-6
ia.berander@vastbergaskolan.se

Ingela Espmark

Klasslärare 4A
ingela.espmark@vastbergaskolan.se

Jessica Lindva

Textilslöjd
jessica.lindva@vastbergaskolan.se

Joakim Haglund

Klubben, resurs 5C
joakim.haglund@vastbergaskolan.se

Johan Bengtsson

Musik årskurs 4-9
johan.bengtsson@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 9B, trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Karin Forsberg

Bitr. rektor 4-6
08-563 161 30
karin.forsberg@vastbergaskolan.se

Karin Hellström

Textilslöjd
karin.hellstrom@vastbergaskolan.se

Karin Kindblom

Klasslärare 6B
karin.kindblom@vastbergaskolan.se

Karla Retamal Salas

Klubben, resurs åk 4
karla.retamal-salas@vastbergaskolan.se

Lena Axkull

Mentor 8C, Slöjd
lena.axkull@vastbergaskolan.se

Linda Ekeroot

Klasslärare 5C
linda.ekeroot@vastbergaskolan.se

Linda Nimstål

Klubben, resurs årskurs 5
linda.nimstal@vastbergaskolan.se

Maija Bering

Klasslärare 4C
maija.bering@vastbergaskolan.se

Maria Gelin

Klasslärare 6A
maria.gelin@vastbergaskolan.se

Maria Östrud

Föräldraledig
maria.ostrud@vastbergaskolan.se

Marinella di Giacomo

Mentor 8A, engelska, tyska
marinella.di-giacomo@vastbergaskolan.se

Marko Pavic

Klubben
marko.pavic@vastbergaskolan.se

Martin Wermeling

Klasslärare 5B
martin.wermeling@vastbergaskolan.se

Mattias Lindholm

Mentor 7C, bild
mattias.lindholm@vastbergaskolan.se

Niklas Kvarmans

Föräldraledig
niklas.lindberg@vastbergaskolan.se

Omar Khelifa

Klubben
omar.khelifa@vastbergaskolan.se

Pia Johnsson

Matematik 4C, 5C, 6C
pia.johnsson@vastbergaskolan.se

Ritchie Moba

Idrottslärare åk 2, åk 4-6
ritchie.moba@vastbergaskolan.se

Spiros Bellos

Studion - mellanstadiet
spiros.bellos@vastbergaskolan.se

Tina Andersson

Klasslärare 5A
tina.andersson@vastbergaskolan.se