Personal 4-6


Anna Jonsson

Speciallärare årskurs 4-6
anna.jonsson@vastbergaskolan.se

Birgitta Wallroth Kramer

Klasslärare 4C
birgitta.wallroth-kramer@vastbergaskolan.se

Björn Jönsson

Mentor 8B, svenska, spanska
bjorn.jonsson@vastbergaskolan.se

Carl Joshi

IT-ansvarig, data årskurs 4
0733-41 42 60
carl.joshi@vastbergaskolan.se

Catarina Olsson

Textilslöjd
catarina.olsson@vastbergaskolan.se

Cornelia Niklasson

Mentor 8B, Idrott
cornelia.niklasson@vastbergaskolan.se

Frida Ekdahl

Klubben, resurs årskurs 6
frida.ekdahl@vastbergaskolan.se

Gunilla Fogström

Klasslärare 5C
gunilla.fogstrom@vastbergaskolan.se

Ing-Marie ”Ia” Berander

Speciallärare årskurs 4-6
ia.berander@vastbergaskolan.se

Ingela Espmark

Klasslärare 5B
ingela.espmark@vastbergaskolan.se

Jacob Sandgren

Klubben
jacob.sandgren@vastbergaskolan.se

Joanna Forslund

Mentor 7C, engelska, franska
joanna.forslund@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 8C, trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Karin Forsberg

Bitr. rektor 4-6
08-563 161 30
karin.forsberg@vastbergaskolan.se

Karin Hellström

Föräldraledig
karin.hellstrom@vastbergaskolan.se

Karin Kindblom

Textilslöjd, matte, teknik årskurs 4-6
karin.kindblom@vastbergaskolan.se

Katarina Seth

Klubben
katarina.seth@vastbergaskolan.se

Lena Axkull

Trä- och metallslöjd
lena.axkull@vastbergaskolan.se

Linda Begines

Mentor 9C, svenska, spanska
linda.begines@vastbergaskolan.se

Linda Ekeroot

Klasslärare 6C
linda.ekeroot@vastbergaskolan.se

Linda Nimstål

Klubben, resurs årskurs 6
linda.nimstal@vastbergaskolan.se

Maija Bering

Klasslärare 5A och 5B
maija.bering@vastbergaskolan.se

Maria Gelin

Klasslärare 4A
maria.gelin@vastbergaskolan.se

Maria Östrud

Musik årskurs 4-9
maria.ostrud@vastbergaskolan.se

Marinella di Giacomo

Mentor 9A, engelska, tyska
marinella.di-giacomo@vastbergaskolan.se

Martin Bruhn

Mentor 9C, matte, NO, teknik
martin.bruhn@vastbergaskolan.se

Martin Wermeling

Klasslärare 6B
martin.wermeling@vastbergaskolan.se

Mattias Lindholm

Mentor 8A, bild
mattias.lindholm@vastbergaskolan.se

Moa Jonsson Ishizaki

Klubben, resurs årskurs 5
moa.jonsson-ishizaki@vastbergaskolan.se

Niklas Lindberg

Klasslärare 4B
niklas.lindberg@vastbergaskolan.se

Pia Johnsson

Klasslärare 5A
pia.johnsson@vastbergaskolan.se

Simon Serrander

Idrott årskurs 4-6
simon.serrander@vastbergaskolan.se

Spiros Bellos

Klubben, resurs årskurs 4
spiros.bellos@vastbergaskolan.se

Tina Andersson

Klasslärare 6A
tina.andersson@vastbergaskolan.se

Ulf Wallman

Mentor 7A, matte, NO, teknik
ulf.wallman@vastbergaskolan.se

Viktoria Westberg

Hemkunskap
viktoria.westberg@vastbergaskolan.se