Personal 7-9


Alexander Linde

Mentor 7B, SO
alexander.linde@vastbergaskolan.se

Anna Franck

Mentor 8A, spanska
anna.franck@vastbergaskolan.se

Anna Stenbom

Bitr. rektor 7-9
0733-41 42 68
anna.stenbom@vastbergaskolan.se

Anneli Hernvald

Mentor 9A, matte, NO, teknik
anneli.hernvald@vastbergaskolan.se

Björn Jönsson

Mentor 9B, svenska, spanska
bjorn.jonsson@vastbergaskolan.se

Cecilia Flodin

Mentor 7B svenska, engelska
cecilia.flodin@vastbergaskolan.se

Cornelia Södergren

Mentor 9B, Idrott
cornelia.sodergren@vastbergaskolan.se

Daniel Rehnberg

Elevstödjare
daniel.rehnberg@vastbergaskolan.se

Erika Bolander

Mentor 8C, svenska, engelska
erika.bolander@vastbergaskolan.se

Eva Karin Häggblom

Studion
eva-karin.haggblom@vastbergaskolan.se

Frida Ekdahl

Elevresurs
frida.ekdahl@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 9C, trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Jonas Cederqvist

Mentor 8B, SO
jonas.cederquist@vastbergaskolan.se

Karin Hellström

Föräldraledig
karin.hellstrom@vastbergaskolan.se

Linda Begines

Föräldraledig
linda.begines@vastbergaskolan.se

Linda Råberg

Mentor 9C, svenska, engelska, förstärkt svenska
linda.raberg@vastbergaskolan.se

Magdalena Alm

Studie- och yrkesvägledare
08 – 563 161 28
magdalena.alm@vastbergaskolan.se

Maria Östrud

Musik årskurs 4-9
maria.ostrud@vastbergaskolan.se

Marinella di Giacomo

Mentor 7A, engelska, tyska
marinella.di-giacomo@vastbergaskolan.se

Martin Bruhn

Mentor 7C, matte, NO, teknik
martin.bruhn@vastbergaskolan.se

Mattias Lindholm

Mentor 9A, bild
mattias.lindholm@vastbergaskolan.se

Nicole Martholm

Specialpedagog årskurs 7-9
nicole.martholm@vastbergaskolan.se

Parvati Nauche

Franska
parvati.nauche@vastbergaskolan.se

Tove Olsen

Mentor 9a, matte, NO, teknik
tove.olsen@vastbergaskolan.se

Ulf Wallman

Mentor 8A, matte, NO, teknik
ulf.wallman@vastbergaskolan.se

Åke Engdahl

Matte, SchoolSoft
ake.engdahl@vastbergaskolan.se