Personal 7-9


Alexander Linde

Föräldraledig
alexander.linde@vastbergaskolan.se

Anna Stenbom

Bitr. rektor 7-9
0733-41 42 68
anna.stenbom@vastbergaskolan.se

Anneli Hernvald

Mentor 8A, matte, NO, teknik
anneli.hernvald@vastbergaskolan.se

Björn Jönsson

Mentor 8B, svenska, spanska
bjorn.jonsson@vastbergaskolan.se

Catarina Olsson

Textilslöjd
catarina.olsson@vastbergaskolan.se

Cornelia Niklasson

Mentor 8B, Idrott
cornelia.niklasson@vastbergaskolan.se

Daniel Rehnberg

Elevstödjare
daniel.rehnberg@vastbergaskolan.se

Joanna Forslund

Mentor 7C, engelska, franska
joanna.forslund@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 8C, trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Jonas Cederqvist

Mentor 7B, SO
jonas.cederquist@vastbergaskolan.se

Karin Hellström

Föräldraledig
karin.hellstrom@vastbergaskolan.se

Linda Begines

Mentor 9C, svenska, spanska
linda.begines@vastbergaskolan.se

Linda Råberg

Mentor 8C, svenska, engelska, förstärkt svenska
linda.raberg@vastbergaskolan.se

Magdalena Alm

Studie- och yrkesvägledare
08 – 563 161 28
magdalena.alm@vastbergaskolan.se

Maria Östrud

Musik årskurs 4-9
maria.ostrud@vastbergaskolan.se

Marie-Louise Mellberg

Franska, engelska
marie-louise.mellberg@vastbergaskolan.se

Marinella di Giacomo

Mentor 9A, engelska, tyska
marinella.di-giacomo@vastbergaskolan.se

Martin Bruhn

Mentor 9C, matte, NO, teknik
martin.bruhn@vastbergaskolan.se

Mattias Lindholm

Mentor 8A, bild
mattias.lindholm@vastbergaskolan.se

Nicole Martholm

Specialpedagog årskurs 7-9
nicole.martholm@vastbergaskolan.se

Sofie Ljungman

Mentor 7B, svenska, förstärkt svenska
sofie.ljungman@vastbergaskolan.se

Torbjörn Kristiansson

Mentor 9A, SO
torbjorn.kristiansson@vastbergaskolan.se

Tove Olsen

Mentor 9B, matte, NO, teknik
tove.olsen@vastbergaskolan.se

Ulf Wallman

Mentor 7A, matte, NO, teknik
ulf.wallman@vastbergaskolan.se

Viktoria Westberg

Hemkunskap
viktoria.westberg@vastbergaskolan.se

Åke Engdahl

Matte, SchoolSoft
ake.engdahl@vastbergaskolan.se