Mentorer årskurs 7-9


Alexander Linde

Mentor 8B, SO
alexander.linde@vastbergaskolan.se

Andreas Wallin

Mentor 9B, SO
andreas.wallin@vastbergaskolan.se

Anna Franck

Mentor 9A, spanska
anna.franck@vastbergaskolan.se

Anneli Hernvald

Mentor 7A, matematik, NO, teknik
anneli.hernvald@vastbergaskolan.se

Björn Jönsson

Mentor 7C, svenska, spanska
bjorn.jonsson@vastbergaskolan.se

Cecilia Flodin

Mentor 8B svenska, engelska
cecilia.flodin@vastbergaskolan.se

Elisabeth Lampinen

Mentor 9C, hemkunskap
elisabeth.lampinen@vastbergaskolan.se

Erika Bolander

Mentor 9C, svenska, engelska
erika.bolander@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 9B, trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Lena Axkull

Mentor 8C, Slöjd
lena.axkull@vastbergaskolan.se

Linda Råberg

Mentor 7B, svenska, engelska, förstärkt svenska
linda.raberg@vastbergaskolan.se

Marinella di Giacomo

Mentor 8A, engelska, tyska
marinella.di-giacomo@vastbergaskolan.se

Martin Bruhn

Mentor 8C, matematik, NO, teknik
martin.bruhn@vastbergaskolan.se

Mattias Lindholm

Mentor 7C, bild
mattias.lindholm@vastbergaskolan.se

Parvati Nauche

Mentor 7B, franska
parvati.nauche@vastbergaskolan.se

Tove Olsen

Mentor 8A, matematik, NO, teknik
tove.olsen@vastbergaskolan.se

Ulf Wallman

Mentor 9A, matematik, NO, teknik
ulf.wallman@vastbergaskolan.se