Personal F-3


Amelia Chinarro

Föräldraledig
amelia.chinarro@vastbergaskolan.se

Ann-Charlotte Marshall

Mikrofonen, lärare F-klass
ann-charlotte.marshall@vastbergaskolan.se

Ann-Sofie Lundström

Kobran, fritids/samverkan, musiklärare årskurs 1-3
ann-sofie.lundstrom@vastbergaskolan.se

Anna Karin Hellsten

Bitr. rektor F-3
0733-41 42 66
anna-karin.hellsten@vastbergaskolan.se

Anna Westerberg

Luren, klasslärare 1B
anna.westerberg@vastbergaskolan.se

Carina Hansson

Lärare Mikrofonen och årskurs 2, arbetslagsledare mikrofonen, jacket
carina.hansson@vastbergaskolan.se

Charlotte Jonasson

klasslärare 3B
charlotte.jonasson@vastbergaskolan.se

Christina Ankarstad

Kobran, samverkan, fritids
christina.ankarstad@vastbergaskolan.se

Denize Tuna

Mikrofonen, fritids
denize.tuna@vastbergaskolan.se

Dragana Mijatovic

Speciallärare årskurs F-3
dragana.mijatovic@vastbergaskolan.se

Elias Händig

Kobran, resurspedagog, Jacket fritids
elias.handig@vastbergaskolan.se

Elisabeth Segeblad-Lundin

Luren, samverkan, fritids
elisabeth.segeblad-lundin@vastbergaskolan.se

Emelie Svensson

Jacket, samverkan, fritids
emelie.svensson@vastbergaskolan.se

Emma Kindblom

Mikrofonen, fritids/samverkan
emma.kindblom@vastbergaskolan.se

Emma Sik Perneby

Klasslärare 2B
emma.sik-perneby@vastbergaskolan.se

Francisco Santiago

Jacket, samverkan, fritids
francisco.santiago@vastbergaskolan.se

Hanna Bladh

Klasslärare 2C
hanna.bladh@vastbergaskolan.se

Harald Sköldvall

Luren, samverkan, fritids
harald.skoldvall@vastbergaskolan.se

Helena Gylesjö

Lärare årskurs 1 och 3, IKT F-3
helena.ringdahl@vastbergaskolan.se

Ida Wiander

Kobran, samverkan, fritids
ida.wiander@vastbergaskolan.se

Ira Mäntynen

Jacket, samverkan, fritids
ira.mantynen@vastbergaskolan.se

Jeanette Lindstein

Idrottslärare F-klass, åk 1, åk 3
jeanette.lindstein@vastbergaskolan.se

Jessica Holm

Luren, klasslärare 1C
jessica.holm@vastbergaskolan.se

Jessica Lindva

Textilslöjd
jessica.lindva@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 9B, trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Lena Axkull

Mentor 8C, Slöjd
lena.axkull@vastbergaskolan.se

Marcus Alm

Mikrofonen, fritids
marcus.alm@vastbergaskolan.se

Margaret Arik

Föräldraledig
margaret.arik@vastbergaskolan.se

Maria Lagerman

Kobran, fritids
maria.lagerman@vastbergaskolan.se

Maria Lindkvist

Klasslärare 3C
maria.lindkvist@vastbergaskolan.se

Moa Eriksson

Mikrofonen, lärare F-klass
moa.eriksson@vastbergaskolan.se

Najla Al-Razki

Jacket, fritids
najla.al-razki@vastbergaskolan.se

Pernilla Mattes

Klasslärare 2A
pernilla.mattes@vastbergaskolan.se

Pierre ”Chimo” Andersson

Kobran, resurs/samverkan
pierre.andersson@vastbergaskolan.se

Ritchie Moba

Idrottslärare åk 2, åk 4-6
ritchie.moba@vastbergaskolan.se

Ronja Åsberg

Luren, pedagog fritids
ronja.asberg@vastbergaskolan.se

Sahra Otto Cronhamn

Specialpedagog årskurs F-3
sahra.otto-cronhamn@vastbergaskolan.se

Sanna Larsson

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
sanna.larsson@vastbergaskolan.se

Susanne Brodén

Luren, klasslärare 1A
susanne.broden@vastbergaskolan.se

Tahani Norman

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
tahani.norman@vastbergaskolan.se

Teresia Björkman

Föräldraledig
teresia.bjorkman@vastbergaskolan.se

Åsa Dahlstedt-Orre

Jacket, resurs/fritids
asa.dahlstedt-orre@vastbergaskolan.se