Personal F-3


Amelia Chinarro

Mikrofonen, pedagog fritids
amelia.chinarro@vastbergaskolan.se

Ann-Charlotte Marshall

Klasslärare 3C
ann-charlotte.marshall@vastbergaskolan.se

Ann-Sofie Lundström

Kobran, fritids/samverkan, musiklärare årskurs 1-3
ann-sofie.lundstrom@vastbergaskolan.se

Anna Karin Hellsten

Bitr. rektor F-3
0733-41 42 66
anna-karin.hellsten@vastbergaskolan.se

Anna Sigal

Klasslärare 2A
anna.sigal@vastbergaskolan.se

Anna Westerberg

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
anna.westerberg@vastbergaskolan.se

Carina Hansson

Lärare Mikrofonen och årskurs 1, arbetslagsledare mikrofonen
carina.hansson@vastbergaskolan.se

Charlotte Jonasson

klasslärare 2B
charlotte.jonasson@vastbergaskolan.se

Christina Ankarstad

Kobran, samverkan, fritids
christina.ankarstad@vastbergaskolan.se

Dragana Mijatovic

Speciallärare årskurs F-3
dragana.mijatovic@vastbergaskolan.se

Elias Händig

Kobran, resurspedagog, fritids
elias.handig@vastbergaskolan.se

Elisabeth Segeblad-Lundin

Luren, resurs/samverkan, fritids
elisabeth.segeblad-lundin@vastbergaskolan.se

Emelie Svensson

Jacket, samverkan, fritids
emelie.svensson@vastbergaskolan.se

Emma Kindblom

Luren, fritids/samverkan
emma.kindblom@vastbergaskolan.se

Emma Sik Perneby

Klasslärare 1B
emma.sik-perneby@vastbergaskolan.se

Francisco Santiago

Jacket, samverkan, fritids
francisco.santiago@vastbergaskolan.se

Hanna Bladh

Klasslärare 1C
hanna.bladh@vastbergaskolan.se

Helena Eriksson

Föräldraledig
helena.eriksson@vastbergaskolan.se

Helena Ringdahl

Lärare årskurs 2 och 3, IKT F-3
helena.ringdahl@vastbergaskolan.se

Ida Wiander

Kobran, samverkan, fritids
ida.wiander@vastbergaskolan.se

Irina Mäntynen

Jacket, samverkan, fritids
ira.mantynen@vastbergaskolan.se

Jeanette Lindstein

Klasslärare 3B
jeanette.lindstein@vastbergaskolan.se

Jessica Svahlin

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
jessica.svahlin@vastbergaskolan.se

Johanna Krüger

Mentor 9C, trä- och metallslöjd
johanna.kruger@vastbergaskolan.se

Jonathan Botvalde

Luren, samverkan, fritids
jonathan.botvalde@vastbergaskolan.se

Karla Retamal Salas

Luren, Resurs 3A, fritids
karla.retamal-salas@vastbergaskolan.se

Lena Axkull

Slöjd
lena.axkull@vastbergaskolan.se

Margaret Arik

Föräldraledig
margaret.arik@vastbergaskolan.se

Maria Hansson Sahlström

Luren, resurs/samverkan
maria.hansson-sahlstrom@vastbergaskolan.se

Maria Lagerman

Kobran, fritids
maria.lagerman@vastbergaskolan.se

Maria Lindkvist

Klasslärare 2C
maria.lindkvist@vastbergaskolan.se

Najla Al-Razki

Jacket, fritids
najla.al-razki@vastbergaskolan.se

Niclas Malín

Mikrofonen, fritids
niclas.malin@vastbergaskolan.se

Pernilla Mattes

Klasslärare 1A
pernilla.mattes@vastbergaskolan.se

Pierre ”Chimo” Andersson

Kobran, resurs/samverkan
pierre.andersson@vastbergaskolan.se

Ronja Åsberg

Mikrofonen, pedagog fritids
ronja.asberg@vastbergaskolan.se

Rosanna Strömberg

Jacket resurs, fritids
rosanna.stromberg@vastbergaskolan.se

Sahra Otto Cronhamn

Specialpedagog årskurs F-3
sahra.otto-cronhamn@vastbergaskolan.se

Sanna Larsson

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
sanna.larsson@vastbergaskolan.se

Sara Mollstedt

Mikrofonen, levande verkstadspedagog, fritids
sara.mollstedt@vastbergaskolan.se

Simon Serrander

Idrott årskurs 1 och 4-6
simon.serrander@vastbergaskolan.se

Susanne Brodén

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
susanne.broden@vastbergaskolan.se

Tahani Norman

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
tahani.norman@vastbergaskolan.se

Teresia Björkman

Klasslärare 3A
teresia.bjorkman@vastbergaskolan.se

Ulrika Bremvik

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
ulrika.bremvik@vastbergaskolan.se

Åsa Dahlstedt-Orre

Jacket, resurs/fritids
asa.dahlstedt-orre@vastbergaskolan.se