Mikrofonen | Förskoleklasserna


Amelia Chinarro

Lärare i fritidshem Mikrofonen
amelia.chinarro@vastbergaskolan.se

Ann-Charlotte Marshall

Mikrofonen, lärare F-klass
ann-charlotte.marshall@vastbergaskolan.se

Anna-Karin Hagberg

Mikrofonen, lärare
anna-karin.hagberg@vastbergaskolan.se

Christina Cepeda

Lärare F-3 (föräldraledig)
christina.cepeda@vastbergaskolan.se

Emma Kindblom

Mikrofonen, fritids/samverkan
emma.kindblom@vastbergaskolan.se

Jeanette Lindstein

Idrottslärare F-klass, åk 1, åk 3, Fritids Luren
jeanette.lindstein@vastbergaskolan.se

Matilda Gustafsson

Mikrofonen, fritids
matilda.gustafsson@vastbergaskolan.se

Moa Eriksson

Mikrofonen, lärare F-klass
moa.eriksson@vastbergaskolan.se

Nathalie Tidlund

Mikrofonen, lärare förskoleklass
nathalie.tidlund@vastbergaskolan.se

Sanna Larsson

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
sanna.larsson@vastbergaskolan.se

Tahani Norman

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
tahani.norman@vastbergaskolan.se

Wasam Jawad

Mikrofonen, resurspedagog och fritids.
wasam.jawad@vastbergaskolan.se