Mikrofonen | Förskoleklasserna


Amelia Chinarro

Föräldraledig
amelia.chinarro@vastbergaskolan.se

Ann-Charlotte Marshall

Mikrofonen, lärare F-klass
ann-charlotte.marshall@vastbergaskolan.se

Carina Hansson

Lärare Mikrofonen och årskurs 2, arbetslagsledare mikrofonen, jacket
carina.hansson@vastbergaskolan.se

Denize Tuna

Mikrofonen, fritids
denize.tuna@vastbergaskolan.se

Emma Kindblom

Mikrofonen, fritids/samverkan
emma.kindblom@vastbergaskolan.se

Jeanette Lindstein

Idrottslärare F-klass, åk 1, åk 3
jeanette.lindstein@vastbergaskolan.se

Marcus Alm

Mikrofonen, fritids
marcus.alm@vastbergaskolan.se

Moa Eriksson

Mikrofonen, lärare F-klass
moa.eriksson@vastbergaskolan.se

Sanna Larsson

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
sanna.larsson@vastbergaskolan.se

Tahani Norman

Mikrofonen, pedagog förskoleklass
tahani.norman@vastbergaskolan.se